Ordinačné hodiny

Prosíme našich pacientov, aby nás pred každou návštevou ambulancie najskôr kontaktovali telefonicky na čísle 0907 477937 alebo mailom. 

Dostanete presný čas vášho vyšetrenia a strávite minimum času v čakárni. 

Ďakujeme.

Prosíme chorých pacientov o dodržiavanie časov a príchod na vyšetrenie najneskôr 15 minút pred koncom ordinačných hodín pre akútne chorých. Dojčatá do 6 mesiacov vyšetrujeme prednostne. Lekár si vyhradzuje právo rozhodnúť o zmene poradia vyšetrení s ohľadom na závažnosť stavu dieťaťa. 

Lekárske vyšetrenie môže byť krátke a pritom dôkladné, ale môže trvať aj niekoľko desiatok minút, čo sa v čakárni môže zdať ako nekonečno. Prosíme o trpezlivosť, nemrháme časom. Každé choré dieťa, ktoré vstúpi do našej ambulancie, dostane všetku starostlivosť, ktorú jeho stav vyžaduje, bez ohľadu na počet pacientov v čakárni.

Prevencia (preventívne prehliadky) a poradne sú bez výnimky na pozvanie. Počas preventívnych prehliadok a poradne chorých pacientov neošetrujeme.

Pre plynulý chod ambulancie je nevyhnutné, aby sa dodržal čas určený pre vyšetrenia chorých, nakoľko preventívne prehliadky a poradne sú v časovej nadväznosti po prestávke určenej na dezinfekciu pracoviska.

Odbery: každý deň od 8:00 do 8:30 hod.